Niset në Slloveni me pasaportë fals

Autori:Gazeta Fjala

Mbrëmë në Aeroportin e Prishtinës është ndaluar një i dyshuar shqiptar, pasi që i njëjti ka pasur probleme me dokumentacion.

Ai në kontrollim të dokumenteve ka prezantuar pasaportën sllovene, që dyshohet që është e falsifikuar.

Me urdhër të prokurorit, dokumenti është konfiskuar, ndërsa rasit ka shkuar në procedurë të rregullt.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/niset-ne-slloveni-me-pasaporte-fals/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala