Nisën protestuesit nga Mitrovica

Autori:Avdyl Pajaziti

Tre autobusë nga Mitrovica me rreth 100 mbështetës të ‘Vetëvendosjes’ dhe partive tjera opozitare, janë nisur të organizuar të shtunën rreth orës 12:15 drejt Prishtinës.

Ata do t’i bashkohen protestës së sotme në kryeqytet, ndërsa kanë një flamur kombëtar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nisen-protestuesit-nga-mitrovica/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala