Nisen protestuesit nga Biblioteka

Autori:Gazeta Fjala

Tashmë protestuesit e mbledhur tek biblioteka janë nisur në drejtim të sheshit Ibrahim Rugova.

Liderët e opozitës u bashkuan me protestuesit.

Ata po brohorasin “posht zajednica”, “me hajna nuk ka shtet” e tjera.

 

1 2

3 4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nisen-protestuesit-nga-biblioteka/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala