Nisë protesta tek “Zahir Pajaziti” (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

961704_10206381044153814_1171401405_n

11127595_10206381043393795_1675906379_n

11157974_10206381043633801_1608533976_n

Ka nisur grumbullimi i protestuesve para sheshit “Zahir Pajaziti” në kryeqytet. Flamuj kombëtar e parulla që shpërfaqin kërkesat e protestës së thirrur nga partitë opozitare janë parë aty.

“Hajnat në burg, jo në Qeveri” e “Me hajna nuk ka shtet”, janë disa nga thirrjet e protestuesve.

Në anën tjetër, Policia e Kosovës ka rrethuar 5 pikat në të cilat do të ndalen protestuesit sot.

11104286_10206380937991160_1084350935_n

11160458_10206380950111463_1197883051_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nise-protesta-tek-zahir-pajaziti-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala