Nis takimi Jahjaga-Opozitë

Autori:Avdyl Pajaziti

Para pesë minutave ka filluar takimi mes presidentes Atifete Jahjaga dhe kryetarëve të partive opozitare, Visar Ymeri nga Lëvizja Vetëvendosje, Ramush Haradinaj – AAK dhe Fatmir Limaj nga NISMA.

Nuk ka pasur ndonjë deklarim për media para hyrjes në takim me presidenten.
Pritet që treshja opozitare më pas t’i paraqes mendimet e tyre për daljen nga kjo krizë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nis-takimi-jahjaga-opozite/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala