Nis takimi i opozitës së bashkuar

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka nisur takimi në mes të tri partive të opozitës, Vetëvendosje, AAK e Nisma për Kosovën, në zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje. Në takim nuk ka ardhur lideri i Nismës, Fatmir Limaj.

VV-ja në takim përfaqësohet nga Visar Ymeri, e për shkak se Fatmir Limaj është ende në gjyq, ku mbahet seanca kundër tij për rastin MTT, në vend të tij në këtë takim marrin pjesë Bilall Sherifi dhe Xhevat Bislimi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nis-takimi-i-opozites-se-bashkuar-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala