Nis sanimi i gropave në kryeqytet

Autori:Avdyl Pajaziti

Komuna e prishtinës ka filluar sanimin e gropave në Kryeqytet. Drejtori i Infrastrukturës Hysen Durmoshi, ka bërë të ditur se fillimisht do te sanohen gropat në qender të qytetit si dhe në lagjen pejton.

Ndersa më pas do të filloj edhe snimi i gropave nëpër gjitha lagjet e Prishtinës.

11119723_10152849137908479_16699791_n

11148164_10152849137953479_2135513376_o

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nis-sanimi-i-gropave-ne-kryeqytet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala