Nis publikimi i listave të veteranëve të Dukagjinit (Dokument)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas një pritje të gjatë, Komisioni qeveritare për verifikimin e veteranëve, dëshmorëve, invalidëve të luftës së UÇK’së ka nisur publikimin e listave të Zonës Operative të Dukagjinit.

Deri me tash në uebfaqen e këtij komisioni janë publikuar listat e Komandës dhe Shtabeve lokale.

Listat për tetë brigadat tjera të Zonës së Dukagjinit pritet të publikohen se shpejti.

Listat mund ti shikoni duke klikuar këtu…. 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nis-publikimi-i-listave-te-veteraneve-te-dukagjinit-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala