Nis mbledhja në UNESCO, Serbia kërkon shtyrjen e votimit

Autori:Gazeta Fjala

Ka nisur seanca e Konferencës së Përgjithshme të UNESCO’s ku pritet të vendoset për anëtarësimin e Kosovës.

Serbia, siç është pritur ka kërkuar shtyrjen e votimit për anëtarësimin, transmeton Express.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nis-mbledhja-ne-unesco-serbia-kerkon-shtyrjen-e-votimit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala