“Ngrihet” Ujëvara e Mirushës (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Temperaturat e ulëta deri në -20 grad celcius, të cilat kanë mbizotëruar në vendin tonë ditëve të fundit kanë bërë që të ngrihen pjesë të Ujëvarave të Mirushes.

Nuk mbahet mend nëse ndonjëherë të jetë ngrirë në këtë mënyrë njëra ndër bukurit e rralla natyrore të Kosovës.
Ujevara-e-Mirushes-e-ngrire

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ngrihet-ujevara-e-mirushes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala