Ngacmoi seksualisht nxënëset, arrestohet profesori në Shtime

Autori:Zekirja Shabani

Policia e Kosovës ka arrestuar të mërkurën profesorin, Sh.H, të shkollës “Emin Duraku” në Shtime për ngacmim seksual të nxënëseve të kësaj shkolle.

Gazeta Fjala ka mësuar nga burime brenda policisë, se ai është arrestuar nga njësia për krim të organizuar e Policisë së Kosovës.

 

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ngacmoj-seksualisht-nxeneset-arrestohet-profesri-ne-shtime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala