Nga sot më freskët

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas temperaturave të larta në ditët që lamë pas, nga dita e enjte pritet rënie e temperaturave në 25 °C deri në 23 °C gjatë ditës. Gjatë natës temperaturat do të lëvizin ndërmjet 9 °C deri në 12 °C.

Masat e ajrit do të vinë me lagështi e cila do të krijojë kushte të favorshme për shi.

Reshje shiu pritet të ketë edhe në fundjavë, të cilat gjithashtu do të shoqërohen me shkarkime rrufesh.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nga-sot-me-fresket/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala