Nexhati i çon punëtoret në hotelin “ANA”

Autori:Avdyl Pajaziti

Komuna e Drenasit, që drejtohet nga Nexhat Demaku ka vendosur t’i  shpërblejë me nga një drekë të gjithë mësimdhënësit e kësaj komune për nderë të “7 Marsit”- Dita e Mësuesit.

Për këtë shëbrim  kjo komunë do të shpenzojë hiq më pak se 4 mijë e 500.

E, këtë drekë mësimëshënësit e Dreniast do ta hanë në  Restaruantin “FK ANA”, i cili edhe ëshë shpallur fitues i tënderit  pa pasur asnjë kompani konkurente.

Kontrata mes kompanisë fituese dhe Komunës së Drenasit është nënshkruar më 24.02.2015./GazetaFjala/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nexhati-i-con-puntoret-ne-hotelin-ana/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala