Nesër nis procedura për emërimin e gjyqtarëve të Kushtetueses

Autori:Gazeta Fjala

Me ftesë të kryeparlamentarit Kadri Veseli,  nesër mbahet  mbledhja e  Komisionit për  fillimin e procedurës për  emërimin e dy gjyqtarëve të Gjykatës Kushtetuese.

Takimi do të mbahet në ndërtesën e Kuvendi të Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/neser-nis-procedura-per-emerimin-e-gjyqtareve-te-kushtetueses/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala