Nesër ndalet qarkullimi në rrugën Ferizaj-Shtime

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e rajonit të Ferizajt ka bërë me dije se nesër, për rreth tetë orë, rruga Ferizaj-Shtime do të jetë e bllokuar për shkak të punimeve në asfaltimin e saj.

Nëpërmjet një komunikate për media thuhet se për shkak të asfaltimit të rrugës Ferizaj – Shtime, nesër, duke filluar nga ora 08:00 e deri në orën 16:00, do të bllokohet për qarkullim pjesa e rrugës nga moteli “As” e deri në fshatin Lloshkobare.

Kërkohet mirëkuptim nga qytetarët dhe nga të gjithë pjesëmarrësit në komunikacion.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/neser-ndalet-qarkullimi-ne-rrugen-ferizaj-shtime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala