Nesër kujtohen të pagjeturit në veri të Mitrovicës

Autori:Gazeta Fjala

Përfaqësuesit e shoqatës së të pagjeturve në Mitrovicë do të përkujtojnë nesër në orën 09:00 viktimat e luftës në Kosovë me theks të veçantë në veri të Mitrovicës.

Në përkujtim të tyre ata do të vejnë kurora lulesh në “Shtëpinë Muze” që ndodhet në lagjen e Boshnjakeve në veri të Mitrovicës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/neser-kujtohen-te-pagjeturit-ne-veri-te-mitrovices/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala