Nesër dihen emrat e të pranuarve në konvikte

Autori:Gazeta Fjala

Qendra e Studentëve e Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” ka njoftuar se nesër do të shpallen rezultatet për pranimin e studentëve në konvikte.

Siç bëhet e ditur në një kumtesë për media të kësaj qendre, afati për ankesa eventuale është më 28 dhe 29 shtator ndërkaq , publikimi i rezultateve të ankesave bëhet më datë 09.10.2015.

Ndryshe, Qendra e Studentëve kishte shpallur konkursin për pranimin e studentëve për strehimmë 03 shtator.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/neser-dihen-emrat-e-te-pranuarve-ne-konvikte/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala