Nënat gjakovare nisen për protestë (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Njëmbdhjetë autobus me familjarët e personave të zhdukur janë nisur nga Gjakova në drejtim të Prishtinës për të marrë pjesë në protestën e cila pritet të filloj në ora 14.

Nga Gjakova në drejtim të Prishtinës janë pare se janë nisur edhe shumë persona me mjete tjera transportuese.

image-1a90fdb71a1c8da4e35d287f3c86bb161ce1175b5ab492189583f35ce3d3d132-V image-3ce2de2da9c330924899947acbd6156530f1db4d45cd7a23e15a89a2d6bc362f-V image-4b9b27c1d7867f70b7912aa52f4061ab4ed5a066305c3a0666306fd89147463c-V image-49bb1be7a24d4fe17d7d951b8ef40da2635a582b92f4a4952e4fbb2a5b50b092-V image-281169b47f0900f4023433947501ab457b5175da3fd6bbfb2263e93e6967f9d2-V image-c2d8a8f5341c029ec5f72fb3ea3653b2d5e51b85136ef2b2714fc0a814d44885-V

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nenat-gjakovare-nisen-per-proteste-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala