Në Vushtrri, gruaja rrah burrin

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar femër, pasi që e njëjta pas një fjalosje ka sulmuar fizikisht bashkëshortin.

Rasti ka ndodhur në Rrugën Dëshmorët e Kombit në Vushtrri, në mesditën e së martës.

Sipas raportit të Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është dërguar në strehimore.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-vushtrri-gruaja-rrah-burrin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala