Në “Viva Fresh” nuk respektohet ligji (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ndër shumë vendet ku nuk respektohet ligji kundër pirjes së duhanit brenda lokaleve, është edhe “Viva Fresh Store” në Ferizaj.

Në fotografitë e mëposhtme shihet se si  nga ana e qytetarëve të Ferizajit nuk e repsketohet ligji i cili e ndalon pirjen e duhanit brenda lokaleve, dhe atë në këndin e lojrave të fëmijëve.

12050702_10207523247228177_1267048204_o 12041904_10207523246388156_454845147_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-viva-fresh-nuk-respektohet-ligji/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala