Në Shqipëri “votohet” për Kim Kardashian e Dan Bilzerian

Autori:Avdyl Pajaziti

Zhgënjimi i qytetarëve në Shqipëri me politikën apo me opsionet e ofruara në zgjedhje është aq i madh, sa që në shumë raste vota e tyre është dhënë si e pavlefshme.

Në disa foto që po qarkullojnë në rrjetet sociale, shihet se si qytetarë të ndryshëm kanë votuar për Kim Kardashian, Dan Bilzerian, apo edhe për “azil në Gjermani”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-shqiperi-votohet-per-kim-kardashian-e-dan-bilzerian/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala