Në shitje vila 35 milionë dollarëshe (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një miliarder grek ka nxjerrë në shitje vilën e tij në Beverly Hills. Vila e Alki David kushton 35 milionë dollarë.

Shtëpia ka gjashtë dhoma gjumi, gjashtë banjo të plota dhe pesë banjo të pjesshme.

Në shtëpi ka një palestër, një qilar vere, librari, kinema, një spa, një suitë për të ftuarit, katër oxhaqe, etj. /mapo.al/

 

111(47) 444(26) 555(17) 777(6) 888(5) 999(3) 22222(1) 33333 44444 55555 66666 77777(1) a1(28) a2(26)

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-shitje-vila-35-milione-dollareshe-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala