Në rritje numri i vrasjeve në rajonin e Prizrenit

Autori:Avdyl Pajaziti

Numri i vrasjeve në rajonin e Prizrenit ka shënuar rritje dhe se brenda këtij viti kanë ndodhur 8 vrasje, thotë zëdhënësi i Policisë Rajonale të Prizrenit, Hazir Berisha

“Gjatë vitit 2014 në rajonin e Prizrenit kanë ndodhur 6 raste të vrasjes me 6 persona të vrarë, ndërsa gjatë këtij viti kanë ndodhur 6 raste me 8 persona të vrarë, ku në njërin prej rasteve qenë vrarë tre persona”, citon qik-u të ketë thënë Berisha.

Hekuran Morina është viktima e fundit i vrasjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-rritje-numri-i-vrasjeve-ne-rajonin-e-prizrenit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala