Në Rahovec, kthimi i kilometrave vetëm për 20 euro (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Kthimi i kilometrave që thuajse i të gjitha llojeve të veturave mund të bëhet vetëm për 20 euro edhe në Kosovë. Një ofertë të tillë e ka bërë publike një qytetar nga Rahoveci në tregun online “MerrJep”.

Në këtë shpallje ai ka treguar se kjo punë bëhet me një aparat special, të cilin e ka bërë publik me anë të një fotoje, shkruan Gazeta Fjala.

Ky qytetar e ka lënë edhe numrin e kontaktit për të gjithë të interesuarit.

Veprimi i tij konsiderohet I kundërligjshëm, i ngjashëm më vjedhjen e veturave, thyerjen e emalit adresave dhe vjedhjen e të dhënave personale/Gazeta Fjala/.

km

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-rahovec-kthimi-i-kilometrave-vetem-per-20-euro-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala