Në QKUK dy protestues dhe dy policë kërkuan ndihmë

Autori:Gazeta Fjala

Dy qytetarë dhe dy policë janë duke u trajtuar në QKUK pas lëndimeve të marra në protestën e sotme të opozitës.

Shpend Fazliu zëdhënësi i QKUK-së ka thënë se policët e lënduar janë duke u ekzaminuar dhe kanë marrë kryesisht lëndime në këmbë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-qkuk-dy-protestues-dhe-dy-police-kerkuan-ndihme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala