Në Prishtinë një qytetar tenton ta djeg veten, pasi humbi paratë e shefit në Kazino

Autori:Gazeta Fjala

Një person ka tentuar ti vë zjarrin vetes pasi kishte humbur një shumë parash në lojërat e fatit e të cilat i takonin pronarit të firmës ku ai punonte.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur në lagjen Veternik në Prishtinë. Sipas PK-së, ky qytetarë pasi kishte humbur të gjitha parat ishte mbyllur në një kabinë ku edhe kishte tentuar të ndizte veten me benzinë, transmeton Gazeta Fjala.

Polica njofton se i dyshuari mashkull i nacionalitetit shqiptar pas tretmanit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-prishtine-nje-qytetar-tenton-ta-djeg-veten-pasi-humbi-parate-e-shefit-ne-kazino/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala