Në Prishtinë arrestohet një i dyshuar për terorrizëm

Autori:Avdyl Pajaziti

Drejtoria Kundër Terrorizmit në Policinë e Kosovës, ka arrestuar dje një person në Prishtinë nën dyshimet për kryerjen e veprës së terrorizmit.

Policia njofton se gjatë bastisjes së shtëpisë së shtëpisë së të dyshuarit në cilësi të provave materiale janë konfiskuar disa pajisje elektronike.

I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-prishtine-arrestohet-nje-i-dyshuar-per-terorrizem/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala