Në përkrahje të Rektorit edhe diplomatët e huaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Në përkrahje Rektorit të UP’së i ka dalë edhe Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie

Përmes një postimi në rrjetin social Twitter, Delawie ka thënë se duhet përkrahur mundësitë akademike për të rinjtë e Kosovës. Postimin e ka përfunduar me hashtagun #merektorin.

“Mbështetje mundësive akademike për të rinjtë e Kosovës.

#merektorin”, ka shkruar në Twitter Delawie.

Untitled

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-perkrahje-te-rektorit-edhe-diplomatet-e-huaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala