Në Pejë, nesër protestë kundër demarkacionit

Autori:Gazeta Fjala

Ali Lajçi udhëheqësi i këtij grupi , ka konfirmuar se protestuesit do të mblidhen në orën 12:00 të vendi i quajtur “Te Arrat” dhe do të vazhdojnë në drejtim të Kullës.

Protesta është paraparë të zgjasë 1 orë. Lajçi, u ka bërë thirrje edhe qytetarëve  nga vendet tjera të Kosovës që t’i bashkohen kësaj proteste.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-peje-neser-proteste-kunder-demarkacionit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala