Në Pejë arrestohet një trafikant me qenie njerëzore

Autori:Gazeta Fjala

 Në rajonin e Pejës është arrestuar një person pasi i njëjti e ka detyruar viktimën femër që të kryejë marrëdhënie seksuale me klientë të ndryshëm.

Tek i dyshuari raportohet të jetë gjetur në armë automatike me dy karikatorë dhe 15 fishekë, si edhe një thikë dhe një shufër metalike.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-peje-arrestohet-nje-trafikant-me-qenie-njerezore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala