Në orën 13:00 pritet të takohen Rama e Mustafa

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama gjatë ditës së sotme do të qëndroj për vizitë në Kosovë.

Është marrur vesh se kryeministri i Shqipërisë Edi Rama në orën 13:00 do të pritet nga kryeministri i vendit Isa Mustafa.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-oren-1300-pritet-te-takohen-rama-e-mustafa/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala