Në Mitrovicë policia me aksion kundër fajdexhinjve

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës ka konfiskuar 3 mijë euro si dhe disa kontrata pronësore të shitblerjes gjatë një bastisjeje të kryera në tri lokacione të ndryshme në Mitrovicë nën dyshimet për marrje me fajde.

Në njoftimin për media të policisë, bëhet e ditur se ky operacion është kryer në koordinim me kryeprokurorin e Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, transmeton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-mitrovice-policia-me-aksion-kunder-fajdexhinjve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala