Në Kuvend sot nuk pati staf diplomatik

Autori:Gazeta Fjala

Për dallim nga seancat e kaluara sot nuk kanë qenë të pranishëm askush nga stafi diplomatik ndërkombëtar i akredituar në Kosovë.

Në seancat paraprake, në të cilat sikurse sot është hedhur gaz lotsjellës, merrnin pjesë ambasadorë, përfaqësues të Bashkimit Evropian dhe të pranisë tjetër ndërkombëtare në vendin tonë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-kuvend-sot-nuk-pati-staf-diplomatik/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala