Në Kuvend hidhen bombola gazi (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Kuvend, janë hedhur bombola me gaz për ta ndaluar seancën e sotme, trasnemton Gazeta Fjala.

Gjatë fjalimit të deputetit të LDK-së, Muhamet Mustafa, janë hedhur bomobla me gaz duke u munduar të ndër[rehet seanca e sotme, mirëpo deri tani nuk është marrë asnjë urdhër për ndërprerjen e saj.

12064277_10153217886853479_1869015235_n 12084079_10153217886843479_1543536795_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-kuvend-hidhen-bombola-gazi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala