Në kafe me 3Z

Autori:Zekirja Shabani

Zyrtarët e shtetit nuk po i ndalin veturat zyrtare as pas orarit të punës. Një e tillë me targë 3Z 101 16 është parë nga Gazeta Fjala, e parkuar tek qendra tregtare Viva Fresh në Ferizaj, në magjistralen Prishtinë-Shkup.

Shfrytëzuesi i kësaj veture duket se po freskohej me para të taksapaguesve në kafe nga vapa e madhe që ka kapluar vendin këto ditë./Gazeta Fjala/

3z

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-kafe-me-3z/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala