Në hetime 40 gjyqtarë e prokurorë (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Rreth 40 prokurorë e gjyqtarë janë duke u hetuar nga Zyra e Prokurorit Disiplinor .

Vetëm gjatë një viti kësaj zyre nga palët i janë paraqitur 320 parashtresa.

Disa nga ata që hetohen, thonë se kjo zyrë bën drejtësi selektive kur nis procedura ndaj tyre, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-hetime-40-gjyqtare-e-prokurore-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala