Në gjykimin për Limajn do të dëshmojnë Adem Grabovci dhe Hasan Preteni

Autori:Avdyl Pajaziti

Derisa sot po zhvillohet seanca gjyqësore për rasti n “MTPT” në të cilën po vazhdon gjykimi i Fatmir Limajt.

Ndërkaq prokuroria ka prezantuar se dëshmitarë në Gjykimin ndaj Limajt do të jenë edhe ish bashkëpartiaku i Limajt Adem Grabovci dhe Hasan Preteni, raporton Indeksoline.

Ndërkaq, Limaj ka thënë se është hera e katërt që po e lexon aktuakuzën e njejtë dhe po merret me këtë çështje tash e sa e pesë vjet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-gjykimin-per-limajn-do-te-deshmojne-adem-grabovci-dhe-hasan-preteni/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala