Në Drenas, polici uzurpator plagos kolegun e tij

Autori:Avdyl Pajaziti

Një pjesëtar i policisë së Kosovës ka ngelur i plagosur sot në Drenas gjatë një aksioni për të larguar një person nga një pronë private e uzurpuar.

Burime të lajmi.net, nga vendi i ngjarjes kanë bërë të ditur se viktima është pjesëtarë i policisë së Kosovës.

Ai mësohet të jetë plagosur nga një koleg i tij, gjatë një procedure përmbarimore, ku policia kishte shoqëruar edhe nga gjyqtari i Gjykatës Komunale në Drenas.

Ky burim i ka thënë portalit lajmi.net, se personi që ka shtënë në zyrtarët që kishin shkuar ta largonin nga banesa e uzurpuar është pjesëtar i policisë, dhe emri i tij është Fadil Shishani.

Informacionin për lajmi.net e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës. Zëdhënësi Agron Borovci, ka thënë se rasti ka ndodhur rreth orës 14:07 minuta, gjatë një aksioni përmbarimor. (lajmi.net

a

aaa

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-drenas-polici-uzurpator-plagos-kolegun-e-tij/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala