Në Bruksel nisin negociatat mes Beogradit dhe Prishtinës

Autori:Gazeta Fjala

Ka nisur raundi i ri i negociatave të delegacionit të Kosovës dhe atij të Serbisë.

Këtë lajm e ka dhënë Suzana Vasilijeviq, këshilltarja për media në qeverinë e Serbisë.

Ajo në Twitter ka shkruar se kanë filluar negociata duke e postuar edhe një foto, të Marko Gjuriq, drejtor i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, duke u konsultuar me pjesëtarë të tjerë të delegacionit serbe raporton Gazeta Fjala.

“Nisi raundi i ri i negociatave. Gjatë konsultimeve të delegacionit serb,” shkroi, Suzana Vasiljeviq.

Juriq

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-bruksel-nisin-negociatat-mes-beogradit-dhe-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala