Në Brezovicë digjet një veturë

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjatë natës së mbrëmshme, në orët e vona është djegur një veturë e tipit Range Rover.

Ngjarja ka ndodhur në Brezovicë, vend ky i cili aktualisht është shumë i frekuentuar nga pushuesit.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për viktima.

Shkaqet e këtij incidenti ende nuk dihen.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ne-brezovice-digjet-nje-veture/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala