Ndriçohet Prishtina

Autori:Avdyl Pajaziti

Në kuadër të projektit për rikonstruimin dhe zgjerimin e ndriçimit publik në Komunën e Prishtinë, të realizuar nga Drejtoria e Shërbimeve Publike, Mbrojtjes dhe shpëtimit, tashmë është funksionalizuar në tërësi ndriçimi në rrugën “B”dhe në rrugën “Eqrem Çabej”.

Përmes zgjerimit dhe modernizimit të rrjetit të ndriçimit publik planifikohet të ndriçohen të gjitha lagjet dhe fshatrat e Komunës së Prishtinës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ndricohet-prishtina/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala