Veseli ironizon për fjalimet e deputetëve: Kur të nxehen mos ua ndalni mikrofonin

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Kuvendit ka ironizuar me një fjalim të nxet të deputetit të VV-së, Faton Topalli, përderisa ishte duke folur për një temë të nxet në foltoren e Kuvendit.

Derisa ishte duke folur Faton Topali regjia ia ndaloj fjalimin, ndërsa kryetari i Kuvendit, Veseli i luti regjin që kur ka tema të nxehta të mos ndalet fjalimi i deputetëve./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ndodheni-indeksonline-lajme-1039-e-enjte-25-qershor-20150-komente-veseli-ironizon-per-fjalimet-e-deputeteve-kur-te-nxehen-mos-ua-ndalni-mikrofonin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala