Ndeshje komunikacioni përballë ndërtesës së Qeverisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një ndeshje komunikacioni ka ndodhur rreth orës 22:30 në Prishtinë, përballë ndërtesës së Qeverisë së Kosovës (Ish Pallati i Mediave). Ndeshja është me dëme materiale, por fatmirësisht pa pasoja në njerëz. Në fotot e bëra nga Gazeta Fjala shihet një taksi teksa është goditur me një veturë tjetër. Forca të shumta të policisë kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë ekzaminimet në lidhje me rastin. Rruga që dërgon nga Qyteza Pejton për në Qendër për më tepër se 30 minuta ka mbetur e bllokuar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ndeshje-komunikacioni-perballe-nderteses-se-qeverise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala