Ndeshje e rëndë në Çagllavicë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një ndeshje e rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Çagllavicë.Dëmtimi i veturave të përfshira në aksident tregon se aksidenti ka qenë i rëndë.

Policia ende nuk ka të dhëna nëse ka pasur apo jo të lënduar./GazetaExpress/.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ndeshje-e-rende-ne-cagllavice-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala