Ndërtimtarët në protestë, Shpendi në Facebook

Autori:Avdyl Pajaziti

Ndërtimtarët nga gjitha anët e Kosovës ia kanë zënë deren krytarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti. Mirëpo, këtij të funidt kjo nuk është duke i bërë fare përshtypje. Ai ka vendosur që në këtë momente të qendrojë në Facebook.

Ahmeti ka pastuar disa foto ku shihet pastrami i një hapësire të vogel në kryeqtyet.

“Disa foto nga nje qytetar nga puna ne parkun e ri ne Dardani prapa Bill Clintonit. Pastrimi nga mbeturinat deri te rigjelberimi dhe parkingu”, ka shkruar ai.

Shpendi +

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ndertimtaret-ne-proteste-shpendi-ne-facebook/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala