Ndërtimi i murit në kufirin Turqi-Siri (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Turqia ka përfunduar një të tretën e punës në ndërtimin e murit portativ në kufi me Sirinë.

Së fundi në Turqi ndodhën sulme terroriste të udhëhequra nga ISIS derisa mijëra refugjatë sirianë kalojnë çdo ditë kufirin në mes të dy vendeve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ndertimi-i-murit-ne-kufirin-turqi-siri-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala