Vdes avokati Bajram Maraj

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka ndërruar jetë në orët e hershme të së enjtes, avokati Bajram Maraj në moshën 72 vjeçare.

Maraja ka vdekur në ambientet e Pallatit të Drejtësis, në rrethana ende të paqarta.

Ai ishte pjesë e seancës kundër deputetit Naser Osmani dhe 7 personave tjerë. Po ashtu më parë ka ushtruar disa funksione në institucionet e Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nderron-jete-avokati-bajram-maraj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala