Ndërpritet përkohësisht dialogu Kosovë-Serbi

Autori:Zekirja Shabani

Është ndërprerë përkohësisht dialogu Kosovë-Serbi në Bruksel.

Ndërprerja ndodhi shkaku i obligimeve të kryediplomates evropiane, Federica Mogherini, raporton Koha.net.

Takimi do të vazhdojë në orën 20:30 kur pritet edhe nënshkrimi i mundshëm i marrëveshjeve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nderpritet-perkohesisht-dialogu-kosove-serbi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala