Ndërpritet seanca e Kuvendit

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas hedhjes së gazit lotsjellës në Kuvend është ndërprerë seanca e sotme.

Gjatë fjalimit të Muhamet Mustafas në Kuvend është hedhur gaz lotsjellsës, kështu duke u pamundësuar vazhdimi seancës ajo është ndërprerë.

Deputetja Flora Brovina është alivanosur si shkaku i saj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nderprehet-seanca-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala