Nderohet Isa Boletini gjatë seancës në Kuvend

Autori:Avdyl Pajaziti

Kuvendi i Kosovës ka vendosur që më 9 qershor të mbajë një seancë solemne për Isa Boletinin, si dhe homazhe pranë arkivolit të heroit.

Lajmin e bëri të ditur kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili tha se seanca do të mbahet në ora 12:00, kurse homazhet në hollin e Kuvendit do të fillojnë në ora 14:00, ku përveç deputetëve, edhe qytetarët do të kenë të drejtë të bëjnë homazhe.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/nderohet-isa-boletini-gjate-seances-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala